... já jsem si při čtení hned říkal, jestli jsou tam ty chyby náhodou, nebo je tam dogenerovala AI, "aby to vypadalo". Nicméně konec vše napravil - asi Vás to fakt baví :-)
Stejně jako já bych si mohl nechat generovat od AI dokonalou muziku, ale raději si jdu ve středu večer zahrát s kamarády do Mandragory. Tak uvidíme, jak nám to vydrží - a co to udělá s mladými. Právě jsme se probudili po skončení maratonu www.bluesalive.cz ... a nevypadá to zatím špatně . Zdravím, J.
Ta analogie s tramvají je super 👌
... já jsem si při čtení hned říkal, jestli jsou tam ty chyby náhodou, nebo je tam dogenerovala AI, "aby to vypadalo". Nicméně konec vše napravil - asi Vás to fakt baví :-)
Stejně jako já bych si mohl nechat generovat od AI dokonalou muziku, ale raději si jdu ve středu večer zahrát s kamarády do Mandragory. Tak uvidíme, jak nám to vydrží - a co to udělá s mladými. Právě jsme se probudili po skončení maratonu www.bluesalive.cz ... a nevypadá to zatím špatně . Zdravím, J.