4 Comments

Dr. Oppenheimer říká: můžu zavolat svému kamarádovi Einsteinovi, spolu narušíme gravitační vlny a hladce přistaneme. Barbie říká: můžu zavolat svým fanynkám a ony nahází tolik plyšáků na přistávací dráhu, že se do nich zaboříme jako do vaty. Elon Musk na to: já můžu zavolat na burzu a to letadlo koupit za 40 miliard dolarů a pak mu změnit logo!

Expand full comment

...a Barbie navrhne: "mohli bychom se všichni ještě naposled pomilovat"

ChatDPT 3,5:

Dr. Oppenheimer a Elon Musk na Barbienin návrh trochu zaskočeně zamrkají, ale nakonec se usmějí. Dr. Oppenheimer říká: "Nápad to je alespoň neobvyklý. Možná by to i pomohlo uvolnit napětí před tím, než se ocitneme v problémech."

Elon Musk dodává s úsměvem: "Sice to není zrovna technologické řešení, ale předpokládám, že to nám naše šance na přežití moc nezvýší. Ale proč ne? Pokud má být toto naše poslední dobrodružství, tak ať si ho užijeme do poslední chvíle!"

Kapitán, který stojí u dveří kabiny, se na ně mírně udiveně podívá, ale nakonec se také usměje a říká: "Dobrá, až s tím skončíte, dejte mi vědět, pokud jste něco vymysleli ohledně motorů. Jinak budeme mít velmi divoké a nezapomenutelné poslední chvíle letu!"

A tak se panenka Barbie, dr. Oppenheimer a Elon Musk rozhodnou využít čas před možným nečekaným koncem letu a prožít společně zvláštní chvíle, které je zavedou do nečekaných výšin, alespoň emocionálně, než se pokusí vyřešit technický problém s letadlem.

Expand full comment

já vím že to bude podporovat stereotyp blbé Barbíny, ale když jsme si mohli udělat srandu z Elona Muska, tak proč ne z Barbie (někteří lidé takoví opravdu jsou):

doktor Oppenheimer říká: já můžu v klidu umřít, protože jsem vymyslel atomovou bombu. Elon Musk říká: já jsem taky v klidu, vytvořil jsem space X a Teslu. Barbie říká: ale já nejsem vůbec v klidu, protože se mi právě zlomila řasa!!!

Expand full comment

Barbie začne ječet, vytrhne pilotovi padák z rukou a rychle vyskočí. Elon se ptá "tohle je poslední?" Vytrhne ho a vyskočí rychle taky. Pilot se začne smát a Dr. Oppenheimer říká "Ty Alberte, už zase?"

Expand full comment