Jedno procento
Inspiruj se!
Radvan Bahbouh: AI bude měnit práci manažerů. Budou pro ně mnohem důležitější lidi než data
2
0:00
-1:13:51

Radvan Bahbouh: AI bude měnit práci manažerů. Budou pro ně mnohem důležitější lidi než data

Pocast Inspiruj.se. Nechte se inspirovat umělou inteligencí. Každý týden nejen o generativní AI s inspirativními lidmi. Moderují Senta Čermáková a Miloš Čermák. Partnerem podcastu je společnost O2 CZ.
2

Má tituly před jménem i za jménem, ale hlavně je charismatický člověk a taky skvělý kouč.

Senta: “Poznala jsem Radvana Bahbouha jako ředitelka inovací v Deloittu, kde nám přednášel v rámci leadeshipového vzdělávání. A pak také vedl týmová koučovací sezení v rámci programu Fórum. Upřímně, za víc než třicet let v korporátním světě jsem podobných akci absolvovala víc, než dokážu spočítat. Ale máloco se mi vrylo do hlavy tak jako čas strávený s Radvanem.

Miloš: “Poznali jsme se počátkem devadesátých let díky sociologovi Jaroslavu Sýkorovi. V jeho Laboratoři pro výzkum stresu jsem v 80. letech dělal diplomovou práci, zaměřenou na modelování biologického systému na palubě kosmické lodi. Byl to stejný Jaroslav Sýkora, který vymyslel a dotáhl k realizaci dnes už celkem legendární projekt Štola 88. A v 90. letech mi představil Radvana, svým typickým nadšeným způsobem: Už jsi slyšel o sociomapách? To je naprosto revoluční věc. A tenhle chlápek to vymyslel!

O Radvanu Bahbouhovi: Po matematické statistice a teorie pravděpodobnosti na Matfyzu vystudoval psychologii na Univerzitě Karlově, arteterapii na Pedagogické fakultě, a všeobecné lékařství na 3 LF UK. Vydal šest knih, je autorem metody Sociomapování, založil a vede společnost QED Group, která působí v oblasti poradenství, koučování a vzdělávání manažerů.

Pro povídání o tom, jak myslí stroje, nenajdete nikoho lepšího než člověka, který ví líp než většina z nás, jak myslí lidé. Příjemný poslech!

Inspiruj se:

Přijďte na naše workshopy a masterclassy.

V úterý 12. září se uvolnila 2 místa na odpoledním masterclassu (od 17:00 do 21:00). Sice v podvečer, ale v malém počtu a dobré náladě. Rezervujte si místo hned!

A hlavně: v pondělí 18. září pořádámě další Inventuru AI. Tentokrát si ji nenechte utéct, budeme mluvit o tom, co nového a zajímavého se stalo kolem generativní AI od června. Nové služby, zajímavé prompty, porovnání chatbotů. V Node5 od 18 do 21 hodin, pak pivo a networking! Rezervujte si místo.

2 Comments